Konverter


TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

• TP-Link MC220L média konvert..

Listaár: 8 039 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

  10/100 Mbps RJ45 – 1..

Listaár: 9 296 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDI..

Listaár: 9 296 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TP-Link MC111CS média konverte..

Listaár: 9 296 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Gyártó: DIGITUS; Termékosztály..

Listaár: 10 762 Ft

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82021-1

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82021-1

Gyártó: DIGITUS;..

Listaár: 10 762 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

• TP-Link MC112CS média konver..

Listaár: 10 987 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

Tulajdonságok: Kép, hang, táp..

Listaár: 11 501 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Tulajdonságok: Optikai konvert..

Listaár: 11 789 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Tulajdonságok: Optikai konvert..

Listaár: 11 789 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/a...

Gyártó: MikroTik;..

Listaár: 12 414 Ft

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DN-82022

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45...

Gyártó: DIGITUS;..

Listaár: 12 489 Ft

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DN-82023

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45...

Gyártó: DIGITUS;..

Listaár: 12 489 Ft

Intellinet Média konverter WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 510530

Intellinet Média konverter WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM S...

Gyártó: Intellinet Network Sol..

Listaár: 12 591 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete)

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF S...

HALLEV540674 FVT-2001 Média Ko..

Listaár: 13 552 Ft

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Termékleírás Ez a Delock Fast ..

Listaár: 13 673 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF ST Konverter, 2km, fekete)

LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF S...

HALLEV540675 FVT-2002 Média Ko..

Listaár: 13 688 Ft

Edimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) / 100BaseFX (MM SC) - 2km ET-912MSC+

Edimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) / 100BaseFX (MM SC) - 2km E...

Gyártó: Edimax Technology; Ter..

Listaár: 13 768 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

• TP-Link MC200CM média konver..

Listaár: 14 323 Ft

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X SFP Konverter, fekete)

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X S...

HALLEV540678 GVT-2000 Média Ko..

Listaár: 14 342 Ft

TRENDNET 10/100 TX - FX Multi modusú SC üvegszál konverter

TRENDNET 10/100 TX - FX Multi modusú SC üvegszál konverter

TFC-110MSC..

Listaár: 14 384 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps egy..

Listaár: 14 761 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km...

Gyártó: Intellinet Network Sol..

Listaár: 15 745 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km...

Gyártó: Intellinet Network Sol..

Listaár: 15 745 Ft

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20km SC/RJ45 Optikai média konverter

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20km SC/RJ45 Optikai média ...

Single mode, gigabites, duplex..

Listaár: 16 350 Ft

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (SM SC) 40km 1310nm 506526

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (SM SC) 40k...

Gyártó: Intellinet Network Sol..

Listaár: 16 406 Ft

Tételek: 1 - 30 / 82 (3 oldal)